Wylex NHXSBS1B40 40A 30mA SPN B Curve 6kA Type A RCBO
SKU NHXSBS1B40
Original price
Availability:
10 in stock, ready to be shipped
Estimated delivery time: Next working day
Specification
  • Single module, RCBO
  • 40A B curve (MCB), 30mA Type A (RCD)
  • Single pole
  • Balcony terminal position
  • Rated voltage - 230V
  • Rated insulation voltage U - 400V
  • Rated current - 40A
  • Voltage type - AC
  • Frequency - 50Hz